آیا می‌توانم بدون ثبت‌نام یا داشتن حساب کاربری سفارش خود را ثبت کنم؟

خیر مقدور نیست، ایجاد حساب کاربری بر روی سایت "رزامین" بسیار ساده می‌باشد.

چگونه می‌توانم سفارش ثبت کنم؟

برای خرید از "رزامین" پس از ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری خود، کالای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایید، سپس برای تکمیل سفارش، اطلاعات گیرنده سفارش و آدرس خود را وارد‌نمایید، پس از انتخاب روش ارسال، نحوه پرداخت خود را انتخاب نمایید و سفارش خود را تکمیل کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.

آیا امکان تغییر سفارش پس از نهایی‌کردن سفارش وجود دارد؟

بله ، میتوانید با پشتیبانی وبسایت تماس بگیرید و تغییرات رو اطلاع بدین.

چگونه می‌توانم سفارش خود را لغو کنم؟

برای لغو سفارش با پشتیبانی فروش "رزامین" تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

آیا می‌توانم مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنم

بله، شما می‌توانید از طریق درگاه‌های معتبر بانکی موجود در سایت “رزامین” و با استفاده از کارت‌های شبکه شتاب مبلغ سفارش خود را به صورت امن و راحت به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

آیا می‌توانم مبلغ سفارش خود را به صورت پرداخت در محل تسویه کنم؟
در حال حاضر این امکان فقط برای کاربران شهر تبریز امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام تحویل کالا می‌توانند مبلغ سفارش را به صورت نقد یا از طریق پرداخت در دستگاه پوز پیک “رزامین” تسویه نمایند. (به علت شیوع کوید 19 فعلا این امکان مقدور نیست)
پس از ثبت سفارش چقدر طول می‌کشد تا سفارش به دست من برسد؟

اگر در شهر تبریز هستید در عرض 1 روز کاری سفارش برای شما ارسال می گردد. ارسال سفارش سایر شهر‌ها از طریق پست پیشتاز صورت می‌گیرد که در هنگام سفارش زمان تحویل کالا به پست مشخص می‌شود، سفارش شما طی 2 تا 5 روز کاری پس از تحویل سفارش به پست، به دست شما می‌رسد.

آیا امکان تحویل حضوری وجود دارد؟

بله، رزامین تنها یک فروشگاه اینترنتی نمی‌باشد ، شما میتوانید بصورت حضوری نیز خرید کنید. لطفا قبل از تشریف فرمایی استعلام موجودی کنید.

هزینه ارسال سفارش چقدر است؟

هزینه ارسال سفارش‌ها در شهر تبریز تقریبا 20000 تومان و هزینه ارسال پستی به سراسر کشور تقریبا 29000 تومان می‌باشد.

آیا بدون هزینه ارسال می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

بله، برای شهر تبریز اگر مبلغ سفارش شما بیشتر از 300 هزار تومان و برای دیگر شهرستانها بیشتر از 500 هزار تومن باشد هزینه ارسال شما رایگان خواهد‌بود.

“آیا امکان بازگرداندن کالا وجود دارد؟”

بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید در صورتی که پلمپ محصول باز نشده باشد، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد.

چند روز طول می‌کشد تا پول عودت داده شود؟

برای عودت وجه ابتدا باید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد‌شد. در صورت لغو سفارش طی 48 ساعت کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت برگرداندن کالا، نهایتا تا 48 ساعت پس از دریافت کالا توسط انبار مبلغ سفارش بعد از کسر هزینه ارسال به حساب شما برگردانده خواهد‌شد.

پاسخ سوالتان را پیدا نکردید؟