برند پنتن Pantene در سال 1945 میلادی در شرکت داروسازی هافمن لاروش سوئیس متولد شد و نام آن با الهام از پنتنول ( Panthenol ) انتخاب شده بود. محصولات پنتن ترکیه اصل با عنوان برند مطرح مراقبت مو در بطری های شیشه ای و با رایحه ای دلنشین و خاص در سرتاسر اروپا به بازار آمد.

در دهه 1960 میلادی تقاضای مسافران اروپایی در آمریکا، خرده فروشان آمریکایی را ترغیب کرد تا مقدمات واردات و توزیع محصولات این برند را در آمریکا فراهم کنند. در نتیجه محصولات در مراکز خرید نیویورک نظیر والدورف آستوریا و شرکت ساکس فیفت اونیو به فروش می رسید. در سال های 1976-1975 طراحی بسته بندی خود را تغییر داد و درپوش طلائی را طراحی کرد که مصرف کنندگان بعد از 40 سال هنوز آن را به یاد دارند. چند سال بعد با استفاده از شعار « مراقبت و احساس موهای زیبا » و ارائه محصولات مراقبتی مو، کمپینی راه اندازی کرد و از این طریق خط تولید خود را گسترش داد.

کمپین «بخاطر زیبایی ام از من متنفر نباش!» یکی از بهترین و فراموش نشدنی ترین کمپین ها و شعارهای تبلیغاتی دنیای مراقبت از مو می باشد. از سال 1985 این برند جزو یکی از برندهای میلیارد دلاری کمپانی بزرگ پروکتر اند گمبل شد و در نتیجه محصولات مراقبت مو pantene در اختیار همه بانوان دنیا قرار گرفت. این شرکت همچنان با انجام تحقیقات گسترده، دامنه محصولات مو پنتن را روز به روز افزایش می دهد و محصولات جدید را بر اساس ساختار موی مصرف کنندگان طراحی می کند.

نمایش دادن همه 4 نتیجه